Vaše nové bývanie

big house

Čaká vás zariaďovanie nového domu či bytu? Neviete si dať rady? V nasledujúcom článku nájdete dobré rady a návody. Je to dobrý kompas, ktorý vám pomôže nájsť odpoveď na otázku, akým smerom sa pri zariaďovaní vydať. Najprv si však odpovedzte na pár základných otázok. Navedú vás, kam potrebujete.

  1. Ste na tom finančne veľmi dobre a teda pri zariaďovaní nepozeráte na cenu, alebo to tak nie je a máte obmedzený rozpočet?
  2. Dôležitý je tiež čas. Môžete sa plne venovať zariaďovaniu vášho nového domova alebo nie?
  3. Je pre vás podstatné, aby bol váš domov jedinečný, máte svoj špecifický vkus? Alebo vám nevadí, ak nájdete svoj nábytok aj u kamarátky a ste spokojný s veľkovýrobou?

Čo vám z toho môže vyplynúť?

  • Nábytok na mieru vám odporúčam v prípade, ak ste zahojení finančne, máte dostatok času a záleží vám na tom, aby bol zachovaný váš jedinečný štýl. Ak sa chcete nechať inšpirovať určite prelistujte dizajnové časopisy, instragram a rôzne internetové dizajnové stránky.
  • Dizajnový poradca a človek, ktorý sa vám o všetko postará je ideálne riešenie pre vás, ak máte všetko vyššie spomínané, okrem času. Teda máte svoj štýl a dostatok peňazí. Poradca vám urobí návrhy podľa vašich predstáv a bude ich upravovať, kým nebudete stopercentne spokojní. Postará sa aj o kúpu a finálne zariaďovanie priamo u vás doma.
  • Chýbajú vám peniaze, zato však máte čas a štýl by ste tiež chceli jedinečný? Odporúčam bazáre. Dajú sa v nich nájsť jedinečné kúsky za minimálne ceny, akurát treba oko na to, aby spolu ladili.
  • Ak nemáte dostatok financií, nevadí vám veľkovýroba, času máte dostatok, nechce sa vám však vymýšľať na bazároch a radšej by ste to mali jednoduchšie, odporúčam nejaký veľkoobchod s nábytkom. Dá sa tam slušne nakúpiť a spĺňa to podmienky pekného príjemného bývania za rozumnú cenu.

P.S. : Blížia sa Vianoce. Určite sa vám zíde aj nejaký šikovný vianočný stromček. Čo tak 3d stromček, originál, ktorý sa oplatí?